kargo

Sosyal Medya

Ağa Sandalye Giydirme Facebook

Sandalye Giydirme Facebook

Ağa Sandalye Giydirme Twitter

Ağa Sandalye Giydirme Youtube

Ağa Sandalye Giydirme Youtube

Duyurular

Döviz Kurları

Sayaç

Hakkımızda

Ağa Sandalye Giydirme Firması Olarak ;

Sandalye Giydirme ( Kılıf ), Kuşak, Masa Örtüsü, Gelin Masası Gibi Tekstil Ürünleri ve Şamdan İmal  Edip Satıyoruz. Günlük İmalatımız On Bin Tanedir. Türkiye ve Yurt Dışı Genelinde Düğün Salonları, Toplantı Salonları, Restaurantlar, Hoteller, Sosyal Tesisler, Eğlence Mekanları, Nikah Salonları, Kır Düğünleri Mekanları, Belediye Düğün ve Toplantı Mekanları, Öğretmen Evleri, Ordu Evleri, Polis Evleri vb. Tesisler Gibi Yerlerin İhtiyaçlarını, Peşinatsız, Kredi Kartı, 6 Aylık Çek, Bir Yıla Kadar Sıra Bono veya Sizlerin Önereceği Vadelerde Satıyoruz.

" Ayrıca, Ağa Organizasyon Firmamız Kiralama İşide Yapmaktadır. "

Detay, estetik ve hassasiyet gerektiren faaliyet alanımızda titizlikle yaptığımız çalışmalarımız sonucunda profosyonel, genç ve dinamik ekibimizle başarı da kaçınılmaz olmuştur.

Sandalye giydirme imalatı en başta sandalye kalıbının çıkarılması ile başlar. Her sandalyenin kendine has ölçü ve şekil farklılıkları vardır. Buna paralel olarak her sandalyeye uyabilecek sandalye kılıfları likralı kumaşlardan üretilirken, sadece serpme dediğimiz sandalyenin üzerine örtü şeklinde gelen kumaşlarla da üretilebilmektedir. Bu durumda sandalye, kumaş kaplanmış şeklini yaslanma yerine bağlama kuşağı yada organzesi monte edilmek suretiyle kullanılır.Daha çok bu serpme örtü düğün salonlarında yada organizasyon ortamlarında kullanılır. Serpme örtünün yanı sıra çuval giydirme tabir ettiğimiz türde pratik açıdan kullanışlıdırlar.

Kalıcı ve sabit olan ise sandalye kılıfı yada sandalye giydirme dediğimiz türüdür. Bu durumda sandalye kalıbına göre imal edilen kılıf,seçilen kumaş doğru olduğunda  uzun süreli ve dayanıklı yapıdadır. Başta da belirttiğimiz gibi toplantı ve seminer salonları yada düğün salonları vb ortamlarda sıklıkla kullanılan türdür.Sağlamlığı ve uzun vade kullanılan biçimleriyle bu sandalye kılıfı özellikle tercih edilmesi gereken türlerdendir. Burada önemli olan dikiş ve kumaş kalitesidir.